Hakkımızda

   Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sürdürdüğü hizmet kalitesi sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde beyaz eşya temin ve teslimi gerçekleştirmiştir. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, beyaz eşya sektöründe size daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza kaliteli hizmet ve yenilikler sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
 

Misyonumuz

   Beyaz eşya sektöründe yenilikçi uygulamalar geliştiren, ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak.
 

Vizyonumuz

   Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, topluma faydası olabilecek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz sektörde lider konuma yükselmek.
 Adres

Ulugazi Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 38, İlkadım, Samsun

0(362) 431 50 24    Fax: 0(362) 432 38 11

[email protected]