ANASAYFA » Garanti Uygulamaları

Garanti Uygulamaları

Warranty ExtensionÜrünlerimize güvenmeseydik, 7 yıl garanti veremezdik.

Garanti sürenizi 7 yıla uzatmak ve ek garanti hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için 444 6 333 Bosch Çağrı Merkezi'ni arayabilirsiniz.

 

 

 

 


 

Ürünlerinizin garantisini 7 yıla uzatın

Ürünlerinizin garantisini 7 yıla uzatın

Uzun yıllar boyunca Bosch ev aletlerini kullanmanın keyfini çıkaracaksınız. Bu sebeple Bosch Ev Aletleri, ürünlerinde 3 yıla kadar garanti hizmeti sunar. Bosch Yetkili Servis güvencesini daha uzun yaşamanız için çok özel bir çözüm ürettik: Artı 4 yıl ek garanti hizmetimiz ile ürünleriniz güvencemiz altında.


7 yıl boyunca garantiyi ve yetkili servis güvencesini dert etmeyin. Ürünleriniz güvencemiz altında.

7 yıl boyunca garantiyi ve yetkili servis güvencesini dert etmeyin. Ürünleriniz güvencemiz altında.

 

  • Bosch ev aletleri, satın almanızdan itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır.*
  • +4 yıl ek garanti hizmeti ile almış olduğunuz ürününüzü, tüm garanti haklarıyla 7 yıl süresince koruma altına almış olursunuz.
  • Üstelik montaj anında, 119 TL'den başlayan avantajlı ve ürününüze uyumlu fiyatlar ile ek garanti hizmetini satın alabilirsiniz.**
  • Ürünlerinizin onarımı için eğitilmiş uzman teknisyen kadrosu ile Bosch yetkili servisleri, size bu hizmeti en iyi ve güvenilir şekilde sunar.

* 2 yıl garanti kapsamına giren ürünler: Solo ve ankastre ocaklar, aspiratörler, davlumbazlar, midi fırınlar, küçük ev aletleri, elektrikli süpürgeler, kişisel bakım ürünleri ve ani su ısıtıcıları. 3 yıl garanti kapsamına giren ürünler: Solo ve ankastre buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, fırınlar, kurutma makineleri, midi bulaşık makineleri, şofbenler, klimalar, su arıtma cihazı, su sebilleri ve elektrikli termosifonlar (220 V).

** Otel, çamaşırhane vb. ticari amaçlı yerlerde kullanılmak üzere satın alınan ürünlere ek garanti belgesi yapılmaz. Cihazınızın garanti belgesi yerine geçen ek garanti servis fişinizi ve ürün satış faturanızı garanti sürenizin bitimine kadar saklayınız. Ürün ve model bazında hangi ürünlere ek garanti satışı yapıldığı, fiyat bilgisi ve fatura tarihinden itibaren satın alma süresi konularında daha detay bilgi için 444 6 333 Bosch Çağrı Merkezi'ni arayabilir veya Yetkili Servislerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sitede bulunan tüm fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır.

Adres

Ulugazi Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 38, İlkadım, Samsun

0(362) 431 50 24    Fax: 0(362) 432 38 11

[email protected]